شرکت بازرگانی گلبان
خانه / ظرف بسته بندی عسل / معرفی انواع برندهای ظرف عسل در سال ۹۸

معرفی انواع برندهای ظرف عسل در سال ۹۸

اهمیت بسته بندی در نگهداری و فروش عسل:

افزایش حجم تولید عسل در ایران و آسیا و افزایش مصرف عسل،این منطقه را در موقعیتی قرار می دهد که در ۵ سال آینده رشد چشمگیری در بازار عسل اتفاق خواهد افتاد،همچنین پیش بینی می شود که نرخ رشد سالانه بیش از ۷ درصد خواهد بود،از این رو  در کنار این موضوع شرکت های بسته بندی عسل در حال افزایش بوده و درخواست ها برای بسته بندی های شیک و متنوع و دارای استانداردهای جهانی افزایش معناداری خواهند داشت.

اگر به خواص عسل دقت کرده باشید، حتما می دانید که عسل محصولی است که دارای خاصیت اسیدی می باشد.

و در بسته بندی آن باید دقت زیادی صورت گیرد.

زیرا بسته بندی در نگهداری عسل بسیار تاثیرگذار است. و اگر ظرف عسل به گونه ای باشد که عسل بتواند آن را تحت تاثیر قرار دهد، باعث می شود تا عسل خواص خود را از دست دهد.

بهترین نوع ظرف برای بسته بندی عسل کدام است؟

حتما” شما هم دیده اید که فروشندگان و تولیدکنندگان عسل از ظروف فلزی برای نگهداری عسل استفاده می کردند.

که با گذشت زمان این ظروف جای خود را به ظروف شیشه ای، پلاستیکی، لعابی و سفالی داده اند.

ظروف فلزی یکی از نامناسب ترین نوع ظرف نگهداری عسل به شمار می رود. که اگر حتی بهترین نوع عسل ها را هم در آن نگهداری کنید، در مدت زمان کم، عسل دچار تغییرات فیزیکی و شیمیایی خواهد شد.

با توجه به همین مسأله و ویژگی های اصلی شیشه، برتری ظروف شیشه ای بر سایر ظروف بسته بندی مشخص میشود که عبارتند از:شفافیت، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر فشار و شکست، و حتی خوردگی هم نداشته و دارای مقاومت شیمیایی بوده و اینکه ۱۰۰درصد قابل بازیافت می باشد و بسیاری موارد دیگر.

بنابراین،همه این موارد سبب شده که ظروف بسته بندی شیشه ای یکی از امن ترین مواد در  صنعت بسته بندی مواد غذایی از جمله عسل محسوب شود.

معرفی انواع برند های ظرف عسل:

با توجه به اینکه ایران یکی از تولید کننده های عسل در دنیاست و انواع عسل های ارگانیک، وحشی، درمانی و … را تولید می کند. نیاز مبرم به ظروف نگهداری عسل را هم دارد.

همین امر باعث شده است تا شرکت های بسیاری،ظروف بسته بندی عسل را با بالاترین کیفیت ها تولید کنند،از جمله این برندها به چند مورد از آنها می توان بسنده کرد:

  1. فروشگاه سندس (پاشاباغچه)
  2. بازار خرید و فروش ظروف بسته بندی -روگا
  3. شرکت شیشه همدان
  4. شرکت شیشه مینا
  5. بسته بندی کارتن به آوران صنعت آوین (شرکت آوین پک)
  6. و بسیاری موارد دیگر

شرکت بازرگانی گلبان در حال حاضر این امکان را برای دسترسی آسان شما به برند های مختلف ظروف بسته بندی عسل در کشور فراهم نموده است.

اگر شما دنبال مورد خاصی از بسته بندی عسل هستید و یا یک محصول قابل عرضه به بازار دارید،لطفا” درخواست خود را از طریق  همین صفحه مطرح کنید تا یکی از متخصصان ما بلافاصله با شما تماس بگیرند.

فروش عمده انواع ظرف عسل:

فروش عمده انواع ظرف عسل درجه یک در حجم های مختلف، از طریق کارخانه جات تولیدی و شرکت های فعال در این زمینه، به فروش می رسد.

سایت فروشگاهی گلبان در کنار سایر سایت های اینترنتی در این زمینه بسیار فعال بوده و به دنبال فروش بهترین نوع ظروف نگهداری و بسته بندی عسل با قیمت های مناسب در سراسر کشور می باشد.

سفارش آنلاین ظرف عسل در سال ۹۸

این مجموعه شرایطی را فراهم کرده است، که در سال ۹۸ شما به راحتی بتوانید سفارش آنلاین انواع ظرف عسل را، در جنس و کیفیت های مختلف، از طریق سایت های آن انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدعارف نجاتی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09153242231
فکس: 05137125596
کانال تلگرام: Golbanjar@
پاسخگویی تلگرام: Golbanjars@
اینستاگرام: golban.jars
واتس اپ: 09153242231
رایانامه: nejati@2asal.ir
وب سایت: asalmarkaz.ir