شرکت بازرگانی گلبان
خانه / پخش عسل / شاهراه توزیع انواع عسل در سرتاسر ایران

شاهراه توزیع انواع عسل در سرتاسر ایران

شاهراه توزیع انواع عسل در ایران کجاست؟

شاهراه توزیع انواع عسل در سرتاسر ایران از این مجموعه گذشته و خرید و فروش آن،در مدلهای بسته بندی متنوّع و با کیفّیت ،حتّی فلّه در این مرکز انجام میشود. ارسال سفارشات نیز در اسرع وقت به تمام نقاط ایران ازجمله تبریز، اردبیل،کرمانشاه، ایلام،قزوین،تهران، مشهد،خرّم آباد،لرستان و سایر نقاط انجام پذیر است.این مرکز توانسته، عنوان شاهراه توزیع انواع عسل را به دلیل زیر از آن خود کند.

قائم‌مقام سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ایران توانسته امروزه با تولید بیش از ۸۸ هزار تن عسل، بعد از چین و ترکیه، کشور سوم تولید عسل در عرصه جهانی شود.

این جمله بدان معناست که کشور با این مقدار تولید عسل این پتانسیل را دارد که هم بازارهای داخل و هم بازارهای خارجی را تحت پوشش قرار دهد.

توزیع عسل در سرتاسر ایران در این مرکز زیرنظر  کارشناسان متخصّص و متعهد بوده که با فراهم کردن بستری هموار، زمینه را برای کسانی که به دنبال حرفه ای جدید با حاشیه سود بالا  هستند بتوانند براحتی با سرمایه گذاری در این زمینه  به شغل مناسب و ایده آل خود بپردازند.با شروع اینکار به سودی دیوانه کننده رسیده و ضمن اشتغالزایی و کسب درآمد برون مرزی فکر کرده و حتی میتوانید صادرات خیره کننده ای حداقل به کشورهای همجوار داشته باشید.

نکته اینجاست این مرکز با توزیع انواع عسل در سرتاسر ایران به لحاظ پشتیبانی تآمین اجناس فروشگاه ،هم از جهت کیفیّت (استاندارد،بهداشتی و بسته بندی مورد تآیید نهادهای وابسته) و هم از نظر کمیّت (مقدار سفارش در خواستی)شاید جزء شایسته ترین ها در این عرصه باشد.

چنانچه در این مورد به مشاوره نیاز داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدعارف نجاتی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09153242231
فکس: 05137125596
کانال تلگرام: Golbanjar@
پاسخگویی تلگرام: Golbanjars@
اینستاگرام: golban.jars
واتس اپ: 09153242231
رایانامه: nejati@2asal.ir
وب سایت: asalmarkaz.ir